1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 27 maja 2021

Specjalista ds. kosztorysowania instalacji sanitarnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie. W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIMNIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie instalacji sanitarnych
  • Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót
  • Zbieranie i weryfikacja ofert oraz wycen
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • Sporządzanie dokumentów wg wymagań ISO

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta oraz w składaniu ofert
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office , NORMA PRO, ZUZIA
  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży sanitarnej
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowy

Erbud S.A.

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 669633471