1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 04, 2021

specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ERBUD OPERATIONS Istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku funkcjonując pod nazwą ERBUD Rzeszów Sp. z o.o.. Początkiem stycznia 2019 r. została dokonana zmiana nazwy spółki na ERBUD OPERATIONS Sp. z o.o. Jako członek Grupy ERBUD, buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa, jak i Podwykonawstwa.

W chwili obecnej, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Rzeszów oraz wskazane budowy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót
  • Zbieranie i weryfikacja ofert oraz wycen
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży elektrycznej,
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • Sporządzanie dokumentów wg wymagań ISO

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektryka/teletechnika)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta oraz w składaniu ofert
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office , NORMA PRO, ZUZIA
  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży elektrycznej
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń oraz doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
ID: 646848626Zgłoś