1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Toruń
Dodane 17 września 2021

Specjalista ds. Kontrolingu / Controller Finansowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i wsparcie procesu planowania budżetowego,
  • prowadzenie procesu rozliczeń budżetowych w ustalonym obszarze biznesowym,
  • przygotowanie raportów budżetowych dla Zarządu i menedżerów,
  • wykonywanie analiz ekonomiczno - finansowych,
  • przygotowanie prognoz budżetowych,
  • tworzenie i rozwijanie modeli controllingowych wspierających decyzje biznesowe,
  • konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych,
  • przygotowanie rekomendacji decyzji biznesowych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • wiedzy z zakresu kontrolingu / rachunkowości zarządczej,
  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki to: ekonomia, finanse i/lub zarządzanie,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej znajomości i rozumienia narzędzi pakietu MS Office - w szczególności: Excel, Access,
  • umiejętności efektywnego uczenia się i rozwijania kompetencji,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość OLAP i/lub narzędzi Business Intelligence, a także wiedza z zakresu standardów MSSF (MSR).
To możemy zagwarantować:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży,
  • pracę w centralnym kontrolingu - możliwość tworzenia koncepcji i rozwiązań kontrolingowych,
  • odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,
  • pracę z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi kontrolingowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 700612800