2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Mosina
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. kontroli jakości

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Wielkopolski Indyk, Bolesławiec k. Mosiny

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakościowa surowca oraz wyrobów gotowych, aby były zgodne ze specyfikacjami.
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych.
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad higieny.
  • Kontrola i współpraca z działem produkcji.
  • Nadzór nad sprzętem pomiarowo-kontrolnym.
  • Analiza i ocena prób referencyjnych.
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Sporządzanie podstawowych raportów z bieżących kontroli jakościowych.
  • Raportowanie błędów jakościowych na produkcji.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziana znajomość zasad GMP i GHP.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym.
  • Komunikatywność, samodzielność, duża motywacja do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • praca na pełen etat.
  • Codzienne ciepłe posiłki dla pracowników.
  • Miła atmosfera pracy.
  • Duże możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest Wielkopolski Indyk Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu 12a, 62-050 Mosina. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z obecną i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 518962864