1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Analityk
  5. Analityk - Wielkopolskie
  6. Analityk - Swarzędz
Dodane 17 września 2021

Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Swarzędz, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisa ds. Kontroli Jakości

Twój zakres obowiązków:

  • ocena dokumentacji i wykonywanie rutynowych analiz na etapie badań produktu gotowego,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych metod analitycznych lub optymalizację istniejących zgodnie z najnowszymi wymaganiami Ph. Eur,
  • transfer opracowanych metod analitycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej zgodnie z obowiązującymi wymogami,
  • terminowe wykonywanie analiz fizykochemicznych,
  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji prowadzonych projektów,
  • wykonywanie analizy fizykochemicznej w trakcie transferów metod analitycznych dla nowych produktów,
  • proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie funkcjonowania Laboratorium Kontroli Jakości.

Nasze wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym w pracach farmaceutycznych w firmie posiadającej zezwolenie na wytwarzanie,
  • praktyczna znajomość technik analitycznych,
  • doświadczenie w pracy z instrumentalnymi technikami analitycznymi w dziedzinie badań fizykochemicznych produktów leczniczych i surowców,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dokładność i rzetelność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 698892915