2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Perla Polska
Dodane 13 marca 2024

Młodszy specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Perla Polska oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zadania:

  • monitorowanie i ocena procesów produkcyjnych w celu zapewnienia jakości produktów

  • nadzór nad spełnieniem wymagań jakościowych w procesie produkcyjnym

  • kontrola jakościowa surowców (m.in. oliwki, papryki), półproduktów, wyrobów gotowych na zgodność ze specyfikacją

  • prowadzenie codziennej dokumentacji kontrolnej

  • monitorowanie właściwości sensorycznej surowców, półproduktów, produktów

  • pobieranie prób do testów jakościowych

  • współpraca z działem rozwoju produktu

  • analizowanie wykrytych niezgodności w procesach produkcyjnych

Wymagania:

  • znajomość zasad funkcjonowania HACCP

  • wykształcenie w obszarze technologii żywności lub pokrewne

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • zaangażowanie, samodzielność, dokładność oraz inicjatywa

  • doświadczenie w branży produkcyjnej / spożywczej - mile widziane

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • otwartość na pracę w systemie II-zmianowym na halach produkcyjnych

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych członków zespołu

  • możliwość bezpłatnego transportu na terenie Słupska

  • miesięczny system premiowy

Zainteresowanych prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 661613096