1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Robakowo
Dodane 11 czerwca 2021

Specjalista ds. Kontraktów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Robakowo, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

„SOKOŁÓW” S.A. – lider branży mięsnej

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

 Specjalista ds. Kontraktów

Nr ref. 45/SDK/2021

Komórka organizacyjna: Biuro Zaopatrzenia Surowcowego

Miejsce pracy: Teren zaopatrzenia surowcowego sekcji w Robakowie

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój współpracy z producentami trzody na wyznaczonym terenie
  • utrzymywanie relacji z uczestnikami programu “Razem w przyszłość”
  • pozyskiwanie nowych producentów do programu “Razem w przyszłość”

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – rolnictwo, zootechnika lub pokrewne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, SAP)
  • umiejętności negocjacyjne oraz chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie

To oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk „Aplikuj”.

 Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Sokołów S.A.

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 680528174Report this ad