1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Łódzkie
  6. Kadry i płace - Radomsko

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 23, 2020

Specjalista ds. kadrowo-księgowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radomsko, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DO PRACY W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM W RADOMSKU

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa pracy,
  • Znajomość prawa podatkowego w zakresie księgowania wynagrodzeń,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i nadzór nad rozliczaniem czasu pracy,
  • Wystawianie umów oraz innych dokumentów kadrowych,
  • Kontrola prawidłowości i terminowości wystawianych dokumentów,
  • Nadzór merytoryczny nad dokumentami i prawidłowością zapisów,
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy,
  • Organizacja rozmów kwalifikacyjnych,
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych pracowników Spółki,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego w obszarze kadrowo-księgowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Dziękujemy

ID: 634987962Zgłoś