Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Targówek
Dodane 24 września 2022

Specjalista ds. Kadr i Płac [biuro rachunkowe]

  • 5 000 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Biuro rachunkowe w Ząbkach pilnie poszukuje Specjalisty/ki ds. kadr i płac.

Nie akceptujemy współpracy w trybie B2B. Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.

Główne obowiązki:

  • sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno-prawnymi,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac,
  • sporządzanie dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON
  • przygotowanie raportów i zestawień oraz inne czynności związane z obsługą kadrową i płacową

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym,

- znajomości programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik,

- mile widziane doświadczenie w pracy z Sage Finanse i Księgowość.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

ID: 687936878
User avatar

Igor

Member Since lipiec 2014
Ostatnio online wczoraj o 21:39

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?