Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Gliwice
  7. Kadry i płace - Śródmieście
Dodane 13 czerwca 2022

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Kar-Tel jest kluczowym i wiodącym dystrybutorem usług oraz produktów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Firma z kapitałem polskim o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej bazie Klientów z siedzibą w Gliwicach od 1992 roku.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Przygotowanie i elektroniczne przesyłanie deklaracji do ZUS
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • Wystawianie pracownikom oraz do Urzędów Skarbowych rozliczeń rocznych
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników
  • Korespondencja z ZUS, GUS, PIP
  • Reprezentowanie przed organami kontroli państwowej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość i praktyczne wykorzystanie przepisów prawa oraz ustaw towarzyszących
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność o komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę - pełny etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Stałe godziny pracy
  • Opieka medyczna

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”)

oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – KAR-TEL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Gliwicach

(dalej: „KAR-TEL”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a.

lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez KAR-TEL procedury rekrutacyjnej.

ID: 756170531

Kar-Tel

Member Since kwiecień 2014
Ostatnio online wczoraj o 13:36

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?