Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Koszalin
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Twój zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i akt osobowych pracowników - sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PPK, GUS, PFRON

- nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP i wykonania badań lekarskich

- prowadzenie ZFŚS

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku - doświadczenie w obsłudze systemu kadrowo-płacowego, mile widziana znajomość Comarch ERP Optima Kadry i Płace

- wiedza i doświadczenie z zakresu przepisów i zagadnień z zakresu kadr i płac - znajomość pakietu MS Office - znajomość programu Płatnik oraz e-PFRON

- samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie od 5.000 do 6.000 brutto

- możliwość rozwoju zawodowego

- pakiet socjalny.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 921376597

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?