Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Pyskowice
Dodane 11 lipca 2024

Specjalista ds. Kadr i BHP

Lokalizacja

Pyskowice

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Chcemy powiększyć swoja rodzinę o nowego pracownika i świetnego kolegę / koleżankę. Już dziś gwarantujemy, ze zamiast „korpoludków” zyskasz super ekipę współpracowników.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. Kadr i BHP.

Twoje zadania:

  • prowadzenie bieżących spraw personalnych

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji kadrowej

  • obsługa medycyny pracy

  • obsługa absencji urlopowych

  • przeprowadzanie okresowych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • realizacja zadań związanych z instrukcjami i regulaminami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy i p.poż

  • sporządzanie sprawozdań GUS

Nasze Oczekiwania:

  • doświadczenie w aspektach kadrowych

  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i BHP

  • znajomość programów Gratyfikant GT

  • biegła umiejętność obsługi komputera i programów typu MS Exel

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie

Nasza Oferta:

  • wsparcie – pełen pakiet szkoleń i wdrożenie w schemat funkcjonowania firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prace w nowoczesnej firmie w której pracują ludzie z pasja

  • umowę o pracę – stałe zatrudnienie w firmie z ponad 27-letnim stażem na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli czujesz, ze opisujemy Twoje umiejętności, jeśli najchętniej zmieniłbyś swoja dotychczasowa prace, koniecznie zgłoś się do nas!

Zamiast sztywnej rozmowy o prace, zapraszamy na pyszna kawę, przy której omówimy szczegóły.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 926196637