2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rypin
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. inwentaryzacji

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

REJS Spółka z o.o. jest  wiodącym producentem wyposażenia do mebli.  Centrala firmy mieści się w Rypinie w woj. kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 pracowników. Grupa REJS  skupia 4 zakłady produkcyjne, 19 punktów handlowych oraz 11 spółek partnerskich.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Inwentaryzacji

Miejsce pracy: Rypin

Opis stanowiska:

  • inwentaryzacja wewnętrzna,

  • porównywanie wartości składników z danymi ksiąg rachunkowych,

  • kontrola wydawanego towaru na zewnątrz i wewnątrz spółki,

  • kontrola wewnętrzna dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • doświadczenie w komórce inwentaryzacyjnej mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 820295406