1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warszawa
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mokotów
Dodane 09 czerwca 2021

Specjalista ds. Handlu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

„SOKOŁÓW” S.A. – lider branży mięsnej

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Handlu

Nr ref. 48/SDH/2021

Komórka organizacyjna: Biuro Eksportu

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie działu sprzedaży przetworów mięsnych do krajów Unii Europejskiej i krajów trzecich
  • współpracę z klientami Sokołów S.A.
  • przyjmowanie i przetwarzanie zamówień
  • obsługę wysyłek eksportowych, reklamacji
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
  • współpracę z innymi biurami firmy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad handlu międzynarodowego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad poprawności podpisywania umów handlowych
  • czynne prawo jazdy kategorii B

 To oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Sokołów S.A.

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 681411003Report this ad