Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Zator
Dodane 22 marca 2023

Specjalista ds. Handlowych

Wynagrodzenie

5 000 zł - 9 000 zł zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zator

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweElastyczny czas pracyPraca zdalna dozwolona

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma o międzynarodowym zasięgu, z 30-to letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów technicznych z tworzyw sztucznych dla branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zator

Główne zadania:

  • aktywna analiza rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,

  • rozwój długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi,

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz zestawień kosztowych,

  • spotkania z klientami i prezentacja oferowanych rozwiązań,

  • prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami biznesowymi,

  • aktywna sprzedaż wyrobów i usług oferowanych przez firmę,

  • realizacja procesu zakupów niezbędnych zasobów oraz tworzenie dokumentacji zakupowej,

  • monitorowanie danych rynkowych dotyczących produktów, dostawców, klientów i działań konkurencji,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub ekonomiczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji z partnerami biznesowymi,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B),

  • inicjatywa i kreatywność w szukaniu rozwiązań,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży automotive,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • wysoki standard warunków pracy w nowoczesnym obiekcie

  • ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla największych marek w branży motoryzacyjnej,

  • kontakt z nowoczesną techniką i technologiami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)

  • premię za polecenie pracownika

  • dofinansowanie kursów językowych

  • atrkcyjne pakiety prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

CV prosimy kierować na adres kadry.plastmot(at)plastmot.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Plastmot z siedzibą w Zatorze, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy pozostawili Państwa CV na potrzeby potencjalnych przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Plastmot z siedzibą w Zatorze, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Plastmot z siedzibą w Zatorze przy ul. Grabskiego 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Location

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 785750824

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?