1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Dołuje
Dodane 23 czerwca 2021

Specjalista ds. eksportu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dołuje, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego klienta firmy z branży produkcji elementów stalowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. eksportu

Zakres obowiązków:

  • rozwój i realizacja sprzedaży eksportowej
  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej krótko- i długoterminowej
  • prowadzenie negocjacji handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • tłumaczenia dokumentacji technicznej i warunk6w handlowych klient6w
  • przygotowywanie dokument6w dla klientów (Long term declaration, formularze dostawcy, umowy)
  • przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z wymogami klienta i możliwościami naszej firmy
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży
  • bieżąca obsługa kontrahent6w eksportowych
  • poszerzanie asortymentu produkt6w u istniejących odbiorc6w
  • analiza konkurencji i tendencji rynkowych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą produktów na rynki zagraniczne
  • nastawienie na osiąganie założonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, otwartość, nastawienie na pracę w zespole
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży technicznej będzie dużym atutem

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki płacowe - system premiowy
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na świecie
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 682557488