1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ciasna
Dodane 26 lipca 2021

Specjalista ds. dokumentacji technicznej maszyn

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Ciasna, Śląskie

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa ASKLA poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie instrukcji obsługi dla nowo powstałych wyrobów (maszyny przemysłowe, linie technologiczne, stanowiska zrobotyzowane)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tj. listy konserwacji, schematy etc.
  • Analiza zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn przemysłowych, udział w procesie oceny zgodności przed wprowadzeniem wyrobu na rynek
  • Zarządzanie dotychczasową dokumentacją zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Tłumaczenie dokumentacji na język angielski

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności opisywania złożonych zagadnień technicznych w sposób zwięzły i zrozumiały dla użytkownika
  • Dobra znajomość programu INVENTOR oraz pakietu MS OFFICE (Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Znajomość Dyrektywy maszynowej 2006/42/WE oraz norm zharmonizowanych.

OFERUJEMY:

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych obowiązków

• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

• Rozwój zawodowy w projektach o globalnym zasięgu w branży nowych technologii

• Wsparcie w realizacji celów zawodowych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów

• Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ASKLA zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) .”

ID: 677246241
User avatar

ASKLA

Na OLX od marzec 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?