Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Mazowieckie
  5. Logistyka i zakupy - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 30 listopada 2021

Specjalista ds. dokumentacji magazynowej

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentacji magazynowej i wprowadzanie ewidencji magazynowej do systemu SAP
  • księgowanie dokumentów przyjęć, wydań i przesunięć
  • weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z przyjętymi wytycznymi i procedurami
  • tworzenie raportów, codzienna praca z Excelem
  • dbanie o terminowość i jakość obiegu dokumentów
  • archiwizacja dokumentacji
  • współpraca z przewoźnikami i kierowcami oraz z innymi działami firmy (Zakupy, Sprzedaż, Produkcja, Kontrola Jakości, Księgowość)

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenie w pracy z dokumentami, mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki
  • dobra znajomość Ms Office, w szczególności Ms Excel, znajomość SAP będzie atutem
  • umiejętność pracy z liczbami
  • podzielność uwagi
  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie
  • skrupulatność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność, umiejętność utrzymywania profesjonalnych, pozytywnych relacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes w pełnym wymiarze godzin
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika
  • szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • przyjazne warunki, koleżeńska atmosfera i wysokie standardy pracy
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 677142956