1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Oława

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 kwietnia 2021

Specjalista ds. Controllingu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Oława, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego Klienta - firmy z branży produkcyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Controlling Specialist.

Lokalizacja: okolice Oławy

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie sprawozdań finansowych i pomocniczych informacji, komentarzy i analiz odchyleń

- Śledzenie miesięcznych raportów jednostek biznesowych (rzeczywiste a budżetowe)

- Tworzenie analiz kosztowych

- Opracowywanie analiz trendów, praca nad usprawnieniem obecnych procesów i narzędzi raportowych

- Interpretacja miesięcznego rachunku zysków z podziałem na Jednostki Biznesowe

- Przygotowanie raportów i analiz dla zespołów biznesowych

- Aktywne zaangażowanie w proces budżetowania / prognozowania

- Współpraca z partnerami biznesowymi w celu określenia ryzyk i szans w procesie prognozowania

- Wspieranie wdrażania kluczowych polityk i procedur dotyczących finansów Grupy

Oczekiwania od Kandydatów:

- Ukończone studia na kierunku ekonomicznym

- Minimum 3-letnie doświadczenie jako kontroler w zakładzie produkcyjnym

- Znajomość programu SAP (szczególnie w modułach CO)

- Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

- Znajomość podstaw rachunkowości (m.in. rozliczenia międzyokresowe; miejsca powstawania kosztów; budżetowanie)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

- Znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

- Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę

- Duże możliwości rozwoju i kariery

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dofinansowanie do Wczasów pod Gruszą

- Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

- Opieka medyczna

- Karta Multisport.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

ID: 664632427Zgłoś