1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator baz danych
  5. Administrator baz danych - Mazowieckie
  6. Administrator baz danych - Warszawa
  7. Administrator baz danych - Wola
Dodane 09 kwietnia 2021

Specjalista ds. analizy i statystyki

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Aktualnie dla Naszego klienta działającego w obszarze administracji publicznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Wykonywanie I nadzorowanie zadań z zakresu gromadzenia, kompilacji i interpretacji danych liczbowych
  • Tworzenie wykresów oraz tabel związanych z analizą statystyczną
  • Przygotowywanie raportów statystycznych oraz analiz tabel statystycznych
  • Pomoc w interpretacji i ocenie wyników badań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowanie kierunki statystyka, ekonomia, matematyka
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w przeprowadzaniu analizy danych ,raportowaniu oraz doradztwie statystycznym
  • Bardzo dobra znajomość programu SAS (Statistical Analysis System)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji publicznej
  • Wynagrodzenie netto 66 Euro za dzień pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową od 15.04.2021 do 23.12.2021
  • Praca od poniedziałku do piątku w . 8-16/9-17
  • Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim (warunek konieczny).

 Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

ID: 667224600Zgłoś