Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sandomierz
Dodane 16 lipca 2024

Specjalista ds. administracji biura

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sandomierz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma ANetConnect to dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna działająca w Sandomierzu i okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy Operatorem Telekomunikacyjnym świadczącym nowoczesne usługi światłowodowego dostępu do Internetu, nowoczesnej telewizji oraz telefonii komórkowej.

Oferujemy pracę na stanowisku ”Specjalista ds. administracji biura" praca stacjonarna.

Praca w godzinach 9-17 w komfortowym, nowoczesnym oraz wygodnym do pracy Biurze w Sandomierzu.

Wymagamy:

- biegła znajomość obsługi komputera,

- obsługa urządzeń biurowych,

- umiejętność przyswajania nowej wiedzy,

- kreatywność w rozwiązywaniu nietypowych problemów i zadań,

- dobra organizacja pracy i terminowość,

- dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,

- umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjność.

- rozwiniętą komunikatywność

Obowiązki:

- administrowanie obiegiem dokumentów

- udzielanie informacji telefonicznej oraz kontakt z klientem,

- dbanie o pozytywne relacje z administracja publiczną i kontrahentami

- przygotowywanie dokumentów, pism w zależności od potrzeb,

Mile widziane:

- doświadczenie w administrowaniu biura i rozliczeniami , sprzedażą usług

Oferujemy:

- rozwój zawodowy i osobisty,

- urozmaicony zakres obowiązków,

- ciekawe wyzwania,

- zdobycie bogatego doświadczenia w zakresie najnowocześniejszych technologii,

- dostęp do szkoleń,

- bardzo dobrą atmosferę pracy,

- podstawę i prowizję,

- umowę o pracę.

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem TYLKO poprzez portal OLX.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)"

Lokalizacja

Sandomierz,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Sandomierz
ID: 928628276

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?