1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Zachodniopomorskie
  6. Administracja - Radziszewo
Dodane 21 czerwca 2021

Specjalista ds. sekretariatu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radziszewo, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach.

Obecnie poszukujemy Pracownika stanowisko Specjalisty ds. sekretariatu.

Miejsce pracy: Radziszewo

Opis stanowiska:

*przygotowywanie umów oraz pism,

*wystawianie dokumentów księgowych,

*koordynacja i archiwizacja dokumentów firmowych,

*współpraca z firmami zewnętrznymi i urzędami,

*wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem.

Oczekujemy:

*doświadczenia na podobnym stanowisku,

*umiejętności kreatywnego myślenia,

*skrupulatności i dokładności,

*samodzielności w działaniu,

*bardzo dobrej organizacja pracy.

Oferujemy:

*szkolenie wprowadzające,

*pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na współpracę,

*pełne wyzwań samodzielne stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje, *atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

*możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy,

*możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Medicover i dofinansowania do karty Multisport oraz wiele innych benefitów

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Bagietka

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 664389967