2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Częstochowa
  7. Zakupy - Stare Miasto
Iga
Dodane Dzisiaj o 08:27

Product Manager Telewizja Przemysłowa

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eltrox Sp. z o. o. to właściciel największej sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej znany pod marką Eltrox.pl

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Product Manager telewizja przemysłowa

Miejsce pracy: Częstochowa – centrala firmy

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • Kreowanie i rozwijanie kategorii produktowych w oparciu o ustaloną strategię.

  • Ustalanie i osiąganie celów obrotowych i marżowych dla zarządzanej kategorii produktów.

  • Planowanie i realizacja budżetów związanych z kategorią produktów, w tym kontrola wydatków.

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i dystrybutorami, w tym prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Zarządzanie stanem magazynowym w danej kategorii produktów, monitorowanie rotacji produktów i negocjowanie warunków płatności.

  • Bliska współpraca z działem marketingu w celu opracowywania i realizacji strategii promocji dla kategorii produktów.

  • Śledzenie oraz identyfikowanie trendów rynkowych i konsumenckich, dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów.

  • Regularne analizowanie wyników sprzedaży i podejmowanie działań korygujących w celu osiągnięcia celów biznesowych.

  • Inicjatywa i proaktywne podejście do rozwoju kategorii produktów oraz osiągania wyników.

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

• Wiedza z zakresu zarządzania produktem,

• Znajomość narzędzi analitycznych,

• Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,

• Orientacja na stały rozwój i realizację celów,

• Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Przyjazną atmosferę w zespole,

• Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),

• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltrox Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Warszawska 74, 42- 202 Częstochowa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 670937717