Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 29 czerwca 2022

Specjalista Automatyk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto? Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do własnego rozwoju? Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Zrób pierwszy krok. Przyjdź do nas.

Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie.

Wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.

Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią?

Z nami możesz więcej.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;
  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;
  • okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;
  • atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb;
  • uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.

Aktualnie szukamy:

Specjalisty Automatyka

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;
  • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz remontów zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • wspieranie działu utrzymania ruchu w rozwiązywaniu bieżących problemów z automatyką;
  • monitorowanie właściwego stanu technicznego parku maszynowego;
  • zapewnienie bezpiecznej pracy, właściwego stanu technicznego oraz wydajności maszyn produkcyjnych pod względem elektrycznym;
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów;
  • usuwanie awarii zgodnie z opracowanymi standardami oraz procedurami;
  • dbanie o właściwy poziom części zamiennych na magazynie.

Jesteś:

  • osobą precyzyjną, systematyczną, dobrze organizowaną; osobą o pozytywnym nastawieniu, szukającą nowych rozwiązań;
  • odpowiedzialny/a za swoją pracę, lubisz rozwiązywać problemy;
  • gotowy/a do pracy na 3 zmiany;
  • samodzielny/a, ale wiesz, jak zapewnić zaangażowanie kolegów w razie potrzeby.

Ważne, abyś posiadał(a):

  • wykształcenie techniczne - elektromechanika, automatyka;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 - w mowie i piśmie;
  • uprawnienia SEP;
  • bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu (wymagane);
  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 714146458