1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Piotrków Trybunalski

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane September 22, 2020

Spawacz WIG/ MAG - branża automotive - BERLIN

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Piotrków Trybunalski, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kraj: Niemcy

Opis

BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH Stanowisko: SPAWACZ WIG/ MAG - BRANŻA AUTOMOTIVE

Miejsce pracy: Berlin

OPIS STANOWISKA:

  • Spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej oraz aluminium zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Obsługa narzędzi ślusarskich
  • Przygotowywanie elementów do spawania / docinianie elementów wyginanie / prostowanie / czyszczenie i szczepianie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Wynagrodzenie zawsze na czas / €
  • Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

WYMAGAMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia spawacza mag + wig
  • Znajomość rysunku technicznego - wiedza techniczna
  • Znajomość j. Niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)". Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 630013161Zgłoś