Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 29 września 2022

Spawacz Mig / Tig Kraków - Rybitwy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko :

Spawacz

Miejsce pracy: Kraków - Rybitwy

Region: małopolskie

Wymagania:

- pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/Mag – minimum 1 rok

- doświadczenie w wykonywaniu prac szlifierskich

- motywacja i chęci do pracy

Zakres Obowiązków :

- Spawanie elementów metalowych cienkościennych

- przygotowywanie detali do spawania

- Szlifowanie elementów

- utrzymywanie stanowiska pracy w porządku

- Wykonywanie zleceń zgodnie z rysunkami technicznymi

Oferujemy :

- możliwość dodatkowych kursów spawalniczych oraz dodatkowych szkoleń

- podstawa + premie kwartalne , roczne oraz akordowe

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy , dodatkowe premie za wykonanie planu produkcji

Praca w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22).

Preferowane osoby zamieszkałe blisko firmy (osiedla Rybitwy, Złocień, Bieżanów, Płaszów, Prokocim)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 783766953