2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gizałki
Arkadiusz
Dodane 16 kwietnia 2024

Spawacz TIG, MIG MAG, Spawacz konstrukcji i rur ze stali nierdzewnej

Lokalizacja

Gizałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży metalowej oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie obróbki metalu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Spawacz TIG, MIG, MAG

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych

  • kontrola i czyszczenie pospawanych detali

  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w spawaniu

    • konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

    • Blach i rur ze stali nierdzewnej

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • sumienność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn do obróbki metalu.

Oferujemy:

  • pewne miejsce pracy w solidnym, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy na jedną zmianę

  • możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji własnych oraz zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na różnego rodzaju kursach

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie)

  • dodatki motywacyjne

Lokalizacja: Anielewo

aplikantów prosimy o dodanie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MetalFox sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aby Szanować Państwa i swój czas: Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z pośrednikami pracy. Nie zlecamy prac podwykonawcom.

Lokalizacja

Gizałki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gizałki
ID: 719529115