Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Koźle-Port
Dodane 26 stycznia 2022

Spawacz MIG, MAG lub TIG

  • 4 500 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle, to dołącz do nas już dziś.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności spawalniczych zgodnie z dziennikiem spawania,
  • dokonywanie samokontroli po spawaniu,
  • dbanie o powierzone urządzenia spawalnicze oraz sprzęt pomocniczy.

Wymagane:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia spawalnicze MIG / MAG lub TIG,
  • precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagradzania i opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość awansu.

Kontaktuj się z nami telefonicznie lub wejdź na naszą stronę internetową kofama.pl/kariera

Aplikacje na to stanowisko nie wymagają złożenia CV! Wypełnij formularz aplikacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 704012727