Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 14 września 2022

Ślusarz Spawacz - PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie elementów do spawania
  • dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania
  • obsługa i konserwacja urządzeń do spawania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik, ślusarz,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • zdolności manualne,

.OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uznaniową;
  • zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej;
  • narzędzie niezbędne do pracy.

Klikając w przycisk „APLIKUJ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

 W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: www.remtrak.pl/kontakt/4

ID: 699921651

Praca Remtrak

Member Since czerwiec 2021
Ostatnio online wczoraj o 12:30
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?