Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sokołów Podlaski
Dodane 24 stycznia 2023

Spawacz met. MAG 135 Stalfa

  • 4 500 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sokołów Podlaski, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

W związku z rozwojem firma STALFA Sp .z o.o. w Sokołowie Podlaskim - Miedzynarodowy Producent Konstrukcji Stalowych, istniejacy na rynku od 26 lat poszukuje kandydatów na stanowisko spawacza MAG 135 .

Zakres obowiązków:

  • spawanie, zczepianie konstrukcji stalowych met. MAG 135.
  • szlifowanie spawów
  • praca z rysunkiem technicznym

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • umiejętność spawania ( również do przyuczenia);
  • dobra znajomość rysunku spawalniczego ( do przyuczenia);
  • znajomość przyrządów pomiarowych;
  • gotowość do pracy 2 zmianowej;
  • mile widziane doświadczenie przy spawaniu met. MAG 135;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenia doskonalące;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • system benefitów;
  • korzystna lokalizacja.

Przesłanie CV bądź innych dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych przez Stalfa Sp. z o.o. (ul. Oleksiaka Wichury 2,

08-300 Sokołów Podlaski) w celu prowadzenia bieżących procesów rekrutacyjnych.

W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody.

Administratorem danych osobowych będzie Stalfa Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji.

Przed przesłaniem dokumentów oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępną w zakładce zastrzeżenia prawne na www.polimex-mostostal.pl.

Wysyłanie CV potwierdza zapoznanie się z tymi informacjami.

ID: 607623195
User avatar

Stalfa

Member Since czerwiec 2014
Ostatnio online wczoraj o 13:15

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?