Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Widzew
Dodane Dzisiaj o 16:13

Spawacz konstrukcji stalowych MIG, MAG, TIG

  • 4 600 - 5 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Szanowni Państwo,

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. poszukuje kandytata do pracy na stanowisku:

Spawacz konstrukcji stalowych MIG/MAG z uprawnieniami (TIG mile widziane).

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pomorska 555 (okolice Nowosolnej).

System pracy: 1-2 zmiany (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Zadania:

  • realizacja bieżących zadań produkcyjnych,
  • praca wg zadanej dokumentacji technicznej,
  • spawanie konstrukcji stalowych ze stali czarnej,
  • obróbka elementów po spawaniu,
  • samokontrola wykonanych elementów,
  • programowanie i obsługa robota spawalniczego (zapewniamy szkolenie).

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne),
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako spawacz,
  • aktualne uprawnienia,
  • biegłe czytanie rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • dokładność i dyscyplina pracy,
  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie,
  • zaangażowanie w rozwój.

Zapewniamy:

  • stałą umowę o pracę,
  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

ID: 651822616

Adam Nenczak

Na OLX od październik 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?