Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 24 stycznia 2022

Spawacz elektryczny Rybnik

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rybnik, Śląskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy budowie wagonów towarowych

Profil kandydata:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia spawacza metodą MAG 135 (spawanie pachwinowe FW, doczołowe BW, pozycje: PF, PE, PD)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Sumienność, rzetelność , zaangażowanie
  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego – mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 672070010