2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pobiedziska
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca wózka widłowego

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółka Presa Sp. z o.o. w Pobiedziskach poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego czołowego Linde, Toyota,

  • prace za i wyładunkowe samochodów ciężarowych,

  • transportowanie palet na terenie magazynu w odpowiednie bloki magazynowe,

  • utrzymanie porządku na terenie magazynu,

  • kontrola jakościowa oraz ilościowa stanów magazynowych,

  • konfekcjonowanie towaru przed wysyłkami,

  • praca w magazynie na terenie Poznania,

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego czołowego,

  • umiejętność obsługi komputera - podstawy MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w transporcie palet z opakowaniami szklanymi,

  • dyspozycyjność - praca w systemie dwu zmianowym,

  • zaangażowanie,

OFERUJEMY:

  • stabilne i pewne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • motywujący system premiowania,

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • premię za polecenie nowego pracownika,

  • nagrody za wdrożenie działań usprawniających działanie firmy,

  • premię świąteczną

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

„Administratorem Państwa danych osobowych jest PRESA Sp. z o.o. Dane osoby aplikującej na stanowisko Sortowacz w odpowiedzi na ogłoszenie, przetwarzane są w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust.1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy po zakończeniu procesu bieżącej rekrutacji. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. Szczegółowe informacje o przysługujących Państwu prawach i o tym jak są przetwarzane Państwa dane osobowe przez PRESA Sp. z o.o. znajdą Państwo w „Obowiązku Informacyjnym” umieszczonym na naszej stronie internetowej. Prosimy abyś się z nią zapoznał przed wzięciem udziału w rekrutacji, gdyż zawiera ważne dla Ciebie informacje.

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 628581673