1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kluczbork
Dodane 10 maja 2021

Sortowacz - Kluczbork

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kluczbork, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SORTOWACZ

miejsce pracy: Gotartów

Obowiązki:

-praca w kabinach sortowniczych,

-doczyszczanie odpadów,

-prace porządkowe na terenie sortowni

Wymagania:

-chęć do pracy,

- dyspozycyjność,

Zapewniamy:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

- premie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl lub pod numerem telefonu 513 102 974

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

KRAZ 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Outworking

Na OLX od kwiecień 2012

xxx xxx xxx

ID: 672581933Zgłoś