Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Praga-Południe
Dodane 25 maja 2023

Social Media. Nowe technologie w motywowaniu do treningu!!

Запрошуємо

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Odzyskaj kontrolę . Tu i teraz!

Misją naszego startupu jest pomoc w odzyskiwaniu kontroli nad przyzwyczajeniami (“głową”), a w rezultacie, pomoc w zapanowaniu, poprzez jak najlepiej wykonywany trening, nad swoim ciałem.

FoxGym to system który monitoruje treningi, dostarcza wiedzę i determinuje użytkownika do ćwiczeń.

Współczesny świat to ogrom możliwości…, ale też przytłoczenie szybkim trybem życia, nadmiarem informacji i ciągłymi wyborami. Żyjemy coraz mniej naturalnie i w oderwaniu od naturalnego środowiska. Żyjemy też coraz mniej zdrowo, w sztucznej rzeczywistości i w sposób automatyczny. Wielu osobom ciężko w takich realiach zapanować nad swoim życiem.

Rezultatem takiej sytuacji jest m.in. otyłość, brak sprawności, ogólne osłabienie zdrowia fizycznego i psychicznego (co roku 2,8 mln osób umiera w wyniku otyłości, a to nie są jedyne koszty społeczne jakie ponosimy). Nie wchodząc w inne obszary, nie ćwiczymy tyle ile powinniśmy i tak jak powinniśmy.

Żeby to zmienić powstał FoxGym - startup w którym tworzone jest oprogramowanie i innowacyjny sprzęt monitorujący w czasie rzeczywistym przebieg treningów. Dzięki zebranym informacjom i działaniu algorytmów sztucznej inteligencji FoxGym poprawia niedoskonałości wykonywania ćwiczeń oraz generuje idealnie dopasowane plany treningowe (oparte na cechach psychofizycznych i celach użytkowników), wszystko komunikując głosowo w odpowiednio przekonujący i dostosowany do użytkownika sposób.

FoxGym to też wsparcie dla trenerów którzy mogą wykorzystywać nasze rozwiązania w ramach hybrydowych zajęć (częściowo bezpośrednich oraz zdalnych). Dla nich to narzędzie skalowania działalności w nieosiągalny do tej pory sposób.

FoxGym - ekosystem determinujący użytkowników do ćwiczeń idealnie dostosowanych do ich możliwości.

FoxGym - wyrabianie nawyków za pomocą IoT, AR i AI.

Trening. Technologia. Motywacja.

FoxGym… sprytnie w formie!

JEŻELI JESTEŚ:

  • zdeterminowany/a

  • dyspozycyjny/a i sumienny/a

  • osobą która bierze odpowiedzialność za wykonanie zadań, a nie jest tylko forward managerem

  • chcesz uczestniczyć w czymś wyjątkowym którego celem jest zmiana status quo

INTERESUJESZ SIĘ:

  • tematami nowych technologii użytecznych w biznesie

  • rozwojem biznesu, procesami biznesowymi, zarządzaniem lub makroekonomią

  • psychologią, socjologią, PR lub marketingiem

to ...

OFERUJEMY:

  • relację mentor-mentee i wiele okazji do nauki i obserwacji realiów biznesowych

  • praktykę z obszaru AI

  • praktykę dot. procesów biznesowych, value chain itp.

  • praktykę z zakresu środków unijnych

  • praktykę z zakresu postępowań przetargowych

  • wiedzę z zakresu workflow i procesów biznesowych

  • wiedzę z zakresu makroekonomii

  • wiedzę z zakresu PR, marketingu

  • wdrażanie się w role zarządcze i koordynacyjne projektów

Wynagrodzenie i zasady pracy zależnie od spełniania wymagań określonych w formularzu kierowanym do osób na drugim etapie rekrutacji (1 etap - zgłoszenie, 2 etap - wypełnienie formularza, 3 - etap rozmowa kwalifikacyjna).

Adres biura Czapelska 40, Warszawa.

OPIS STANOWISKA:

  • Social Media

  • Zarządanie i opieka nd róznymi kanałami firmy

  • Montaż video

  • Tworzenie ciekawych treści

  • 4 dni po 10 godzin - w szczególnych przypadkach możliwa konfiguracja częściowo zdalnej pracy (do 1 dnia), lub 3 dni pracy płatnych proporcjonalnie

  • Jesteśmy startupem więc spektrum zadań nieustannie się zmienia i zależy od aktualnych potrzeb

  • Nie szukamy osób przypadkowych. Żeby z nami pracować musisz podzielać naszą misję, podejście do pracy i wartości.

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 838230297

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?