Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Piła
Dodane 14 stycznia 2022

Slusarz z umiejetnoscia spawania Mag Okolice Erfurtu od 24.01.2022!!

  • 10 000 - 13 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Piła, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Kraj: Niemcy

  • Praca w weekendy

  • Rekrutacja online

Opis

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA METODĄ MAG

Zadania:

  • Prace ślusarskie
  • Spawanie elementów metodą MAG
  • Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
  • Przycinanie, szlifowanie elementów stalowych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku ślusarz/spawacz
  • Znajomosc rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat B oraz własny samochód na wyjazd mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 11,50-12 euro brutto/godzinę
  • Dieta 55-65 euro netto/za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłaca pracownik z diety
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 717977653
User avatar

Bartosz Jablonski

Na OLX od czerwiec 2021

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?