1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kalisz
Dodane November 26, 2020

*Ślusarz-tokarz.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kalisz, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ślusarz - Tokarz

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • Obsługa tokarki i frezarki konwencjonalnej
  • Obrabianie elementów na tokarce
  • Obrabianie elementów na frezarce
  • Wykonywanie prac ślusarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: mechanika)
  • znajomości obsługi maszyn obróbczych
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • rzetelność i zaangażowania
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe

·        Poleceń - dodatkowa premia do 800zł za polecenie pracownika do pracy

·        Pakiet Benefit: karta Multisport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej z jęz.angielskiego

·        Bezpłatny parking

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi

(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

(KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

ID: 641635312Zgłoś

Rekrutacja FF MW

Ostatnio online dziś o 12:09 PM

xxx xxx xxx