1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 04 maja 2021

Ślusarz/Spawacz - monter balustrad

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Stabilna firma "CSB Sp. z o.o." z wieloletnim doświadczeniem poszukuje osoby do produkcji i montażu balustrad. Gwarantujemy pracę w miłym zespole.

Obowiązki:

  • Praca przy prefabrykacji i montażu balustrad,
  • Dbanie o jakość wykonywanych pracy i powierzone narzędzia.

Wymagania:

  • Chęć do pracy, zaangażowanie i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Pracowitość, uczciwość, punktualność, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w branży ślusarskiej,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • Sprawność fizyczna,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Praca na budynkach wielorodzinnych.

Andrzej

Na OLX od wrzesień 2014

xxx xxx xxx

ID: 671929004Zgłoś