1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Knurów
Dodane 26 lipca 2021

Ślusarz - pracownik utrzymania ruchu

  • 3 800 - 4 300 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Knurów, Śląskie

Opis

Firma AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz wytłaczaniu i produkcji materiałów izolacyjnych.

Twoje zadania

  • Czyszczenie głowic do produkcji uszczelek
  • Usuwanie resztek tworzyw sztucznych z głowic z wykorzystaniem metody czyszczenia termicznego
  • Precyzyjne przygotowywanie/czyszczenie głowic do produkcji materiałów z tworzyw sztucznych
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zaangażowanie
  • Cierpliwość

Pracując z nami zyskujesz

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę
  • Pracę na jedną zmianę (6:00-14:00)
  • Premie miesięczne i świąteczne
  • Paczki świąteczne
  • Pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku
  • Nagrody za polecenie pracownika do pracy
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 605 606 741 (poniedziałek-piątek w godz. 7:00-16:00).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 686939959