1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Solec Kujawski

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 16, 2020

ślusarz narzędziowy w Solcu Kujawskim, atrakcyjna stawka! 2 zmiany!

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szukasz stałej pracy? Dobrych zarobków? Masz doświadczenie w pracy jako ślusarz? Koniecznie aplikuj, mamy tylko 3 wolne miejsca!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie Naszego Klienta, w Solcu Kujawskim
  • pracę w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22 (od poniedziałku do piątku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. wczasy pod gruszą)

zadania

  • pracę z tłocznikami utrzymanie ich w pełnej sprawności
  • wymiana zużytych części
  • diagnoza i usuwanie awarii

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 630779541Zgłoś