1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 17 marca 2021

Serwisant zabudów

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Opis stanowiska:

·        udział w realizacji bieżących prac serwisowych,

·        przeglądy okresowe i naprawy bieżące zabudów,

·        przeglądy okresowe i naprawy żurawi i hakowców,

·        wsparcie przy programowaniu układów hamulcowych i zawieszeń do przyczep i naczep.

Wymagania:

·        znajomość branży samochodowej,

·        znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki,

·        sumienność i dobra organizacja pracy,

·        mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

·        prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        pracę w firmie będącej liderem w branży,

·        szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w sferze serwisu zabudów, przyczep i naczep ciekawe i urozmaicone zadania.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV

lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 501 445 107

ID: 660103355Zgłoś