Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Warszawskie
Dodane 04 września 2023

Serwisant Systemów Przeciwpożarowych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Wymiar pracy

Pełny etat

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma z 30-letnim stażem poszukuje osoby na stanowisko:

SERWISANT SYSTEMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Zadania realizowane na stanowisku:

·        Wykonywanie serwisowych przeglądów szerokopojętych systemów bezpieczeństwa pożarowego.

·        Montaż nowych systemów.

·        Diagnozowanie uszkodzeń oraz dokonywanie napraw.

·        Dokumentowanie prowadzonych konserwacji w książkach serwisowych na obiektach

·        Sporządzanie protokołów przeglądu wraz z oceną stanu technicznego.

·        Wsparcie techniczne użytkowników serwisowanych obiektów.

Wymagania:

·        Doświadczenie z zakresu serwisu i montażu urządzeń ppoż.

. Wykształcenie techniczne lub zawodowe w branży elektrycznej lub telekomunikacyjnej

·        Uprawnienia SEP min do 1kV.

·        Prawo jazdy kat. B.

·        Zdolności manualne, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

·        Umiejętność czytania schematów.

·        Mile widziane doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu systemów sygnalizacji pożaru i dźwiękowych systemów ostrzegawczych.

·        Dodatkowych atutem będzie znajomość podstawowych przepisów przeciwpożarowych.

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Interesującą pracę w młodym, prężnym zespole

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·        Niezbędne narzędzia pracy.

·        Możliwość rozwoju i zdobywania odpowiednich szkoleń oraz uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mailowy lub kontakt telefoniczny pod numerem: 609 - 297 - 962.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji

lub

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

 www.iskra.poznan.pl/polityka-informacyjna-w-zakresie-ochrony-danych-osobowych-dla-kandydatow-do-pracy/

www.iskra.poznan.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 676163191

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?