Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Rybnik
Dodane 28 września 2022

Serwisant sprzętu AGD - Elektromechanik - serwisant terenowy

  • 4 000 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rybnik, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

  • Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało dokonywanie napraw sprzętu gospodarstwa domowego w domu klienta jak i w warsztacie.

Zakres obowiązków

  • Wizytowanie 6-8 klientów dziennie,
  • Trasy o długości 60-100 km dziennie,
  • Diagnozowanie usterek,
  • Samodzielne zamawianie części,
  • Raportowanie napraw,
  • Wizyta u klientów zgodnie ze standardami,
  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • Znajomość podstaw elektrotechniki – pomiar podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
  • Umiejętności manualne,
  • Systematyczność w pracy,
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,
  • Premie za wykonanie zadań,
  • Otwarty system prowizyjny,
  • Samochód służbowy – Dacia Dokker Van,
  • Telefon komórkowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenie podstawowe,
  • Gotowe ułożone trasy.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij swoje CV z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym oraz odpowiedź na pytanie kontrolne: Jakiej mocy będzie urządzenie zasilane 230V, które pobiera 5A?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Twój Serwis z siedzibą w Rybniku, ul. Żorska 18b zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Twój Serwis z siedzibą w Rybniku, ul. Żorska 18b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 783623297

Twój Serwis - najtańsze AGD w mieście

Member Since luty 2016
Ostatnio online dziś o 14:35

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?