Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Wielkopolskie
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Wronki
Dodane 19 października 2021

Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Wronki, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant / Pracownika Działu Obsługi Klienta

lokalizacja: Wronki

Dołącz do nas!

Zadania

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania telefoniczne i mailowe od Klientów,
  • Przyjmowanie zgłoszeń podczas godzin serwisowych od pracowników Klienta i podejmowanie stosownych działań,
  • Przyjmowanie reklamacji i nadzorowanie ich realizacji,
  • Prowadzenie prawidłowego obiegu odzieży,
  • Informowanie Klienta o nowych rozwiązaniach, usługach, możliwościach technicznych,
  • Zapewnienie wsparcia we współpracy w klientem dla współpracowników,
  • Prawidłowe prowadzenie ewidencji elektronicznej.

Oczekujemy

  • Wykształcenia średniego,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania w pracę,
  • Sprawności manualnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę 60 godzin/miesięcznie 3 dni w tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 705172460