Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 07 września 2021

Serwisant-mechanik urządzeń spalinowych i elektrycznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane, ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Poszukujemy pracownika do pracy w Salonie Technicznym w Bydgoszczy na stanowisko:

 Opis stanowiska:

- weryfikacja urządzenia pod kątem usterek

- naprawa urządzenia,

- test po wykonanej naprawie

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe mile widziane

- znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych,

- umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,

- techniczna wiedza związana z funkcjonowaniem urządzeń spalinowych,

- podstawowa znajomość obsługi komputera,

- uprawnienia elektryczne SEP,

- wykształcenie średnie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste zasady dodatkowego wynagradzania premiującego osiągnięte wyniki
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez program szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu OLX lub dostarczenie osobiście do Serwisu PGN Sp. z o.o. przy ul. Szajnochy.

Prosimy o zawarcie w przesłanych kwestionariuszach osobowych poniższej zgody na przetwarzanie danych:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przekazanych w związku rekrutacją prowadzoną przez Północną Grupę Narzędziową Sp. z o.o. ul. Hurtowa 6., 14-100 Ostróda, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów, decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez PGN Sp. z o.o., przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

* niepotrzebne skreślić

ID: 684492771
User avatar

PGN Sp. z o.o.

Na OLX od marzec 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?