2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Aniołki
Dodane 27 marca 2024

Serwisant maszyn budowlanych- Gdańsk

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do oddziału w Gdańsku, ul. Szczęśliwa 50

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

-identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,

-naprawy, bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń,

-wykonywanie przeglądów i drobnych napraw konserwacyjnych u klienta,

-dbanie o stan techniczny maszyn,

-dbanie o porządek w miejscu pracy (stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy).

Wymagania:

-wykształcenie co najmniej zawodowe ( mile widziane techniczne, elektryczne)

-umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn,

-prawo jazdy kat. B,

-umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i precyzyjność w wykonywaniu czynności,

-mile widziane doświadczenie w zawodzie, aczkolwiek istnieje również możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-bardzo dobrą atmosferę pracy, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska,

-szkolenia zawodowe( możliwość stałego pogłębiania wiedzy),

-płatne nadgodziny, premie i nagrody za pomysły usprawniające pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie DRIAL WYNAJEM sp. z o.o. Przemysłowa 4 ,96-200 Rawa Mazowiecka.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

- Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 650021697