2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Luboń
Dodane 01 marca 2024

Serwisant maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HAMER jest firmą specjalizującą się w odwadnianiu wykopów budowlanych. Wynajmujemy, sprzedajemy oraz serwisujemy wysokiej jakości renomowany sprzęt wiodących producentów takich jak WACKER, ATLAS, COPCO, CAT, BBA Pumps

Poszukujemy osoby na stanowisko SERWISANT MASZYN BUDOWLANYCH .

Wymagania: - doświadczenie w pracy serwisanta - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, - umiejętność pracy w zespole; - odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę; - prawo jazdy kat. B - uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane);

Zakres Obowiązków: -diagnostyka maszyn i urządzeń, -wykonywanie napraw, przeglądów, serwisowanie maszyn i urządzeń, konserwacja i kontrola maszyn i urządzeń, -przestrzeganie opracowanych przez producenta standardów obsługi, -wykrywanie i zgłaszanie potencjalnych usterek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. HAMER Piotr Korfini w Luboniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Informujemy, że Administratorem danych jest . P.H.U. HAMER Piotr Korfini. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeku pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 717883198