Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 07 lutego 2024

Serwisant ekspresów do kawy Marven.pl

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Poszukujemy osoby, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko serwisant ekspresów do kawy oraz dystrybutorów do wody.

Oferujemy pracę w zgranym i energicznym zespole. Stabilne warunki zatrudnienia oraz motywacyjny system wynagradzania. Zależy nam na osobach młodych, ambitnych oraz otwartych na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie okresowych serwisów konserwacyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek

  • Raportowanie wykonanych czynności

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Realizowanie powierzonych zadań

WYMAGANIA

  • Zdolności manualne

  • Dokładność i sprawność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • Pracowitość i punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Stałe wynagrodzenie w wysokości 5000- 7000 zł brutto + premie

  • Wsparcie i pomoc zespołu podczas nauki oraz wdrożenia do pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Oferujemy umowe o pracę lub umowę zlecenie

Mile widziany status studenta.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W zgłoszeniu prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Lokalizacja

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 739843381

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?