2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Adamów
Dodane 04 kwietnia 2024

Serwisant - praca stacjonarna do 6,5 tys!!!

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Dambat będąca producentem oraz dystrybutorem pomp głębinowych, obiegowych, hydroforów, pomp do ścieków i odwodnień oraz wielu innych urządzeń poszukuje serwisanta :

Kogo szukamy ?

  • Przede wszystkim osób które chcą pracować i angażują się w wykonywaną pracę.

  • Osób, które mają "smykałkę" techniczną i lubią rozwiązywać problemy, naprawiać usterki

  • Osób nastawionych na długą i uczciwą współpracę.

  • Masz podstawową wiedzę techniczną i zainteresowania w tym kierunku ? Reszty Cię nauczymy!

  • Doceniamy osoby otwarte na naukę!

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń przekazanych do serwisu w ramach reklamacji

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • obsługa dokumentacji zdjęciowej reklamacji

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowo premia uznaniowa do prawie 800zł

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (8-16) Wolne weekendy.

  • Nowy, czysty, ogrzewany serwis.

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Bardzo dobry dojazd - magazyn znajduje się przy samym zjeździe z Węzła Grodzisk Mazowiecki,

  • bezpośredni parking.

PRACA STACJONARNA

Zapraszamy do kontaktu - 57*****78.

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 707317591