1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane January 11, 2021

Serwis elektroniczny

  • 2 800 - 2 850 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik serwisu/montażu

Gwarantujemy:

  • umowę zlecenie i umowę o pracę (opłacane składki i wypłacane wynagrodzenia na czas),
  • system pracy III zmianowy WEEKENDY WOLNE,
  • wynagrodzenie 2800-2850 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • codzienny karnet w wysokości 5-10 zł do wykorzystania na posiłki w firmowej stołówce,
  • odpowiednie przeszkolenie i opiekę mentora.

Obowiązki:

  • skręcanie i rozkręcanie modemów, routerów od Internetu,
  • wymiana lub lutowanie kabli,
  • czyszczenie ekranów od telefonów komórkowych,
  • wymiana guzików w pilotach od telewizora.

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych i dobrego wzroku,
  • podstawowej obsługi komputera,
  • doświadczenia w montażu lub na produkcji,
  • chęci współpracy na dłużej,
  • kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Cv przez portal olx. Informuję iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Hr Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.

ID: 651170263Zgłoś
User avatar

Karolina

Ostatnio online wczoraj o 2:15 PM